ایران، تهران، خیابان شهید بهشتی
+98 (21) 88 85 26 93 - 6

پشتیبانی فنی سرور

پشتیبانی فنی سرور

مدیریت سرورهای اختصاصی و مجازی یکی از مهمترین خدماتی است که “های هاست 24” (HiHost24.com) به مشتریان خود ارائه می نماید. کارشناسان فنی “های هاست 24” (HiHost24.com)، آمادگی دارند تا در هر زمانی با شما در مدیریت سرورهایتان همکاری نمایند. این همکاری می تواند شامل بررسی یک مشکل خاص باشد و یا مانیتورینگ (Monitoring) و مدیریت مداوم سرور شما (Continues Server management). کارشناسان فنی “های هاست 24” (HiHost24.com) همیشه آمادگی مشاوره و ارائه راهنمایی برای راه اندازی و پیکربندی اولیه سرورهای شما را دارند.

خدماتی که در بخش مدیریت سرورهای اختصاصی و مجازی می توانید دریافت کنید به اختصار در زیر آمده است، لازم به ذکر است که خدمات مدیریت سرور محدود به این لیست نمی باشد. اگر نیاز به سرویس خاصی دارید که در توضیحات مشاهده نمی شود می توانید با بخش فروش “های هاست 24” (HiHost24.com) تماس بگیرید و اطلاعات کامل تری در این خصوص دریافت نمایید.

کنترل، نظارت و پشتیبانی سرور

این سرویس مورد استفاده افرادی قرار می گیرد که از دیگر شرکت ها سرور تهیه نموده اند و برای انجام امور نرم افزاری و مدیریت سرور نیاز به پشتیبانی فنی دارند، در این روش کارشناسان فنی “های هاست 24” (HiHost24.com) پشتیبانی کامل نرم افزاری سرور شما را برعهده خواهند گرفت. در این سرویس، سرور شما در سیستم مانیتورینگ “های هاست 24” ثبت می‌شود تا در صورت بروز اختلال، پشتیبان فنی “های هاست 24” از موضوع مطلع شود و سریعا برای رفع مشکل اقدام کند. پشتیبانی سطح سه که بالاترین پشتیبانی نرم افزاری قابل ارائه می باشد، در این سرویس به مشترک ارائه می شود.

هزینه سرویس کنترل، نظارت و پشتیبانی سرور، بر اساس تعداد سرور، سیستم عامل سرورها، کنترل پنل و تعداد مشتریان متغیر بوده و از 60 یورو در ماه شروع می شود.

راه اندازی و پیکربندی سرور

“های هاست 24” (HiHost24.com) امکان راه اندازی اولیه که شامل نصب سیستم عامل، نصب و پیکربندی سرویس های مورد نیاز مانند ایمیل سرور، DNS سرور، وب سرور، کنترل پنل و… را دارد.

سرویس راه اندازی و پیکربندی سرور شامل سرورهای داخل و خارج ایران می شود، بدین معنی که اگر شما سروری به صورت محلی در داخل ایران داشته باشید یا از یک دیتاسنتر خارجی سرور اجاره کرده باشید در هر دو حالت کارشناسان فنی “های هاست 24” (HiHost24.com) امکان ارائه این سرویس را به شما دارند.

نرخ خدمات راه اندازی و پیکربندی وابسته به درخواست مشتری متغیر است. این خدمات از 60 یورو شروع می شود.

رفع مشکل سرور

زمانی که مشکل خاصی در سیستم شما بروز کرده است و تیم فنی شما زمان یا تجربه کافی برای رسیدگی به این موضوع را ندارد، می توانید از کارشناسان فنی “های هاست 24” (HiHost24.com) برای بررسی موضوع استفاده نمایید.

مشکلاتی از قبیل نقص در کارکرد سیستم عامل و یا سرویس های مورد استفاده مانند وب سرور، کنترل پنل مورد استفاده، مشکلات امنیتی و حملات DOS این موضوع را شامل می شوند. هزینه سرویس رفع مشکل سرور، به سیستم عامل و زمان مورد نیاز برای رفع مشکل وابسته می باشد و از 30 یورو شروع می شود.

برخی از سیستم عامل ها و کنترل پنل های پشتیبانی شده

نسخه های سرور توزیع های مختلف لینوکس

- Debian
- Redhat Linux Enterprise
- CentOS
- Ubuntu Server

نسخه های سیستم عامل خانواده یونیکس

- FreeBSD
- OpenBSD

نسخه های سیستم عامل خانواده ویندوز

- Windows 2008
- Windows 2012
- Windows 2019

کنترل پنل هاستینگ

- Directadmin
- Cpanel / WHM
- Ensim
- WebSite panel
- CWpanel
- Helm
- Plesk
- Hosting Controller

سیستم های ایمیل

- Imail
- MailEnable
- Exim
- Qmail

سیستم های وب سرور

- Apache
- IIS

سیستم های DNS

- MSDNS
- Bind

اکنون پشتیبانی فنی سرور خود را سفارش دهید...