ایران، تهران، خیابان شهید بهشتی
+98 (21) 88 85 26 93 - 6

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

داشتن ثبات در سرویس‌ دهی یکی از مهمترین پارامترهای یک خدمات دهنده میزبانی وب است. داشتن ثبات در کیفیت سرویس های ارائه شده بدون وجود قوانین روشن که حافظ منافع تمام استفاده کنندگان از خدمات باشد امکان پذیر نخواهد بود. “های هاست 24” (HiHost24.com) قوانین و شرایط حاکم بر خدمات را به صورت کامل آماده نموده است، پیروی از این قوانین ضامن ادامه خدمات دهی با کیفیت در “های هاست 24” خواهد بود.

اکیداً توصیه می شود این متن را کامل و تا انتها مطالعه نمایید تا از وظایف “های هاست 24” (HiHost24.com) و حقوق خودتان مطلع گردید.

توجه: استفاده از خدمات به منزله پذیرش قوانین، مقررات و شرایط خدمات می باشد و حق هر گونه اعتراضی از شما سلب می گردد.

بنابراین، لطفا با صبوری مطالعه فرمایید.

فصل 1 - تعاریف و اصطلاحات

از این پس بکارگیری عناوین زیر در متون مختلف با تعاریف زیر خواهد بود و اطلاع و آگاهی دریافت کننده سرویس منوط به مطالعه مطالب زیر خواهد بود:

1- کاربر: شخصی که به عنوان فرد حقیقی یا حقوقی اقدام به خرید و پرداخت هزینه سرویس می نماید.

2- سرویس: به کلیه خدمات ارائه شده توسط “های هاست 24” (HiHost24.com) گفته می شود.

3- پورتال کاربران: وب سایتی به آدرس (https://CP.HiHost24.com) می باشد که کاربر در آن حساب کاربری دارد و از طریق آن می تواند فهرست سرویس های خود را مدیریت نماید (مشاهده، تمدید، ارتقا، انتقال و…). مشخصات کار بر در این سیستم ثبت شده و قابل ویرایش می باشد. همچنین کلیه ایمیل های کاربران (تیکت های ارسالی و دریافتی) و مکاتبات الکترونیکی طرفین با یکدیگر در آنجا ثبت و از طریق شماره تیکت قابل پیگیری می باشد.

4- تعرفه ها: فهرست کامل سرویس های قابل ارائه همراه با ویژگی ها، محدودیت ها و قیمت ها به نحوی که کاربر کاملا آگاه گردد.

5- هرزنامه یا Spam : ارسال ایمیل تکی و یا گروهی بدون اینکه گیرنده موافق دریافت آن باشد.

6- SpamCop : وب سایت شناسایی و مقابله با هرزنامه می باشد.

7- دیتا سنتر یا IDC : مرکز خدمات داده ای اینترنت (Internet Data Center) که سرورهای “های هاست 24” (HiHost24.com) در آنجا نگهداری می شوند.

8- تحویل سرویس: ارائه شناسه یا کلمه عبور استفاده از سرویس های خریداری شده و یا اعلام انجام سایر خدمات بر اساس فاکتور یا قرارداد بین کاربر و “های هاست 24” (HiHost24.com).

9- بازدیدکننده سایت: کلیه اشخاصی که از سراسر دنیا وب سایت کاربر را مشاهده و مرور می کنند.

10- منابع RAM : میزان استفاده از حافظه اصلی سرور یا سرورهایی که به وب سایت کاربر سرویس دهی می کنند (بر حسب مگا بایت) وقتی که کاربران آن سایت در حال استفاده و مشاهده آن سایت می باشند.

11- منابع CPU : میزان استفاده از پردازنده سرور یا سرورهایی که به وب سایت کاربر سرویس دهی می کنند جهت پردازش درخواست ها و اجرای کدهای داینامیک آن سایت نسبت به کل توان پردازنده سرور به صورت درصد، وقتی که کاربران آن سایت در حال استفاده و مشاهده آن سایت می باشند.

12- فضای مصرفی یا DiskSpace : میزان فضایی که برای ذخیره کلیه فایل های کاربر شامل وب سایت، ایمیل، بانک اطلاعاتی و همچنین گزارشات (Logs)، توسط یک وب سایت مصرف می گردد.

13- پهنای باند یا BandWidth : میزان تبادل اطلاعات بین کاربران وب سایت و سرور جهت نمایش و عملکرد یک وب سایت (بر حسب مگا بیت بر ثانیه). همچنین میزان تبادل اطلاعات بین دو سرور در صورتی که این اطلاعات به منظور سرویس دهی به کاربران آن وب سایت باشد.

14- ترافیک مصرفی یا Data Transfer : وب سایت شما در هر ماه میلادی مجاز است حداکثر میزان مشخص شده ای از ترافیک شبکه را استفاده کند. ترافیک مصرفی از مجموع ارسال و دریافت سایت حاصل می شود.

15- بالا بودن سرور: در دسترس بودن عمومی سرور در شبکه اینترنت در حداقل در 2 نقطه از دنیا. بسته به سرویس های مختلفی که روی یک سرور قرار دارد باید پاسخ تست های زیر مثبت باشد:

  • وب سرور: Ping عمومی سرور یا پاسخ دهی سرور روی پورت 80 از طریق Telnet
  • ایمیل سرور: Ping عمومی سرور یا پاسخ دهی سرور روی پورت 25 یا 110 از طریق Telnet
  • دیتا سرور: پاسخ دهی سرور روی پورت MSSQL Server یا MySQL Server

16- Uptime : نسبت میزان زمانی که کلیه سرویس های سرویس دهنده به وب سایت در شبکه اینترنت بالا می باشند به کل مدت قرارداد سرویس دهی به درصد، در صورتی که وب سایت یا برخی از سرویس ها به دلیل عدم رعایت بندهای این قرارداد به حالت تعلیق درآیند در این زمان محاسبه نمی شوند.

17- RAID: راهی است برای مجازی سازی هارد دیسک های متعدد به یک یا چند آرایه و با توجه به نوع RAID، می توان امنیت داده ها، کارایی و یا تلفیقی از این دو را افزایش داد.

18- سیستم عامل: در وب سایت های داینامیک برای بدست آوردن امکانات برنامه وب، انتخاب هاست و نوع سیستم عامل آن وابسته به زبان برنامه نویسی است. زبان PHP به سیستم عامل های Unix Based مانند لینوکس و .NET به سیستم عامل ویندوز نیاز دارد.

19- Park Domain: دامنه هایی که به دامنه اصلی یک وب سایت اشاره می کند و محتوای آن وب سایت را نمایش می دهد.

20- FTP: یک پروتکل برای انتقال فایل بین دو کامپیوتر می باشد. برای انتقال فایل بین کامپیوتر و هاست، نیاز به ساخت اکانت از این نوع است.

21- دسترسی IMAP: یکی از پروتکل های جدید وب است که در سرویس های صندوق پست الکترونیکی و وب سایت های جدید با قابلیت نمایش فایل های صوتی و تصویری استفاده می شود.

22- دسترسی POP3: یکی از مهمترین سرویس های ارسال ایمیل است که جهت دریافت و ویرایش پست الکترونیکی استفاده می شود.

23- دسترسی SMTP: یکی از پروتکل های TCP/IP برای ارسال و دریافت نامه های الکترونیکی است. این پروتکل به دلیل محدودیت هایی در نگهداری نامه ها، معمولا با پروتکل های POP3 و  IMAP استفاده می شود.

24- URL Rewrite: کاربران اینترنت، ممکن است روزانه از تعداد زیادی وب سایت بازدید کنند که هر کدام از این سایت ها داری یک آدرس اینترنتی (URL) هستند. اکثر کاربران ترجیح می دهند که این آدرس ها قابل فهم تر، ساده و به خاطر نگهداشتن آن آسان باشد.

25- رمز گذاری پوشه ها: در هاست لینوکس می توان پوشه ها را رمزگذاری و دسترسی غیر مجاز به آنها را لغو نمود.

26- Sub Domain: یک زیر دامنه خود دامنه ای است که بخشی از یک دامنه بزرگتر می باشد. به عبارت دیگر نامی است که قبل از نام Domain اصلی قرار می گیرد. و با نقطه از آن جدا می شود. به عنوان مثال Sub یک زیر دامنه در دامنه domain.com می باشد.

27- DNS اختصاصی: DNS، مشخصه ای است که دامنه به هاست متصل می گردد. در صورت فعال بودن DNS اختصاصی، شما امکان داشتن یک DNS مختص خودتان را دارید.

28 سرعت اینترنت(حداقل): سرعت دسترسی سایت شما به اینترنت ممکن است در ساعات پر ترافیک و کم ترافیک متفاوت باشد، ولی شما همیشه این میزان از سرعت را در اختیار خواهید داشت.

29- مانیتورینگ دائمی: بررسی Ping سرور بصورت مداوم توسط پشتیبان “های هاست 24” (HiHost24.com) زمان قطعی احتمالی، حملات و دسترسی های غیرمجاز را به سرور میزبان را به حداقل ممکن می رساند.

30- امکان ارتقاء به بسته های بالاتر: درصورت پایان یافتن محدودیت ترافیک و یا نیاز به امکانات و منابع بیشتر می توان هاست را با پرداخت هزینه، به بسته های بالاتر ارتقاء داد.

فصل 2 - هویت

1- هویت “های هاست 24” (HiHost24.com): ارائه مجموعه خدمات اینترنتی، آنلاین و تحت وب که با نام تجاری “های هاست 24” (HiHost24.com) می باشد، و در این قرارداد “های هاست 24” (HiHost24.com) نامیده می شود.

2- هویت کاربر: کاربر، شخصی است حقیقی یا حقوقی که مشخصات وی در پورتال کاربران و در بانک اطلاعات کاربران “های هاست 24” (HiHost24.com) وجود دارد و سرویس های خریداری شده تحت حساب کاربری وی مدیریت می شود.

3- کاربر حقوقی: در مورد کاربران با هویت حقوقی، یک نفر نماینده تام الاختیار از سمت کارفرما در پورتال کاربران معرفی شده و این نماینده نسبت به سرویس تهیه شده مانند شخص حقوقی اختیار تام دارد و فقط تائیدیه ها و معرفی نامه ها با مهر و امضاء از طرف ایشان قابل اعتنا و انجام می باشند. وظیفه اعلام کتبی نماینده جدید در آینده بر عهده کاربر بوده و “های هاست 24” (HiHost24.com) در صورت عدم دریافت اعلام کتبی، مسئولیتی نسبت به حقوق و عملکرد مالکیتی و مسئولیتی کاربر نخواهد داشت.

4- مدارک: برای حفظ حقوق قانونی کاربران، کلیه کاربران موظف به ارائه اطلاعات هویتی صحیح خود ‫شامل کپی شناسنامه، کپی کارت ملی و تاییدیه شماره تلفن ثابت برای اشخاص حقیقی و درخواست شخص حقوقی همراه با ‫کپی روزنامه رسمی آخرین تغییرات، به “های هاست 24” (HiHost24.com) می باشند. در صورتی که “های هاست 24” (HiHost24.com)، در هنگام تکمیل ‫فرآیند خرید و به جهت تسهیل و تسریع امور، اقدام به دریافت و کنترل این مدارک ننماید پس از ‫آن و در هر لحظه حق دریافت این مدارک همواره برای “های هاست 24” (HiHost24.com) محفوظ بوده و با عدم ارائه مدارک در زمان مقرر ‫به “های هاست 24” (HiHost24.com)، حقوق مالکیتی کاربر ملغی محسوب می شود و ضمنا عواقب اعلام ناصحیح اطلاعات مستقیما بر عهده کاربر خواهد بود. “های هاست 24” (HiHost24.com) مسئولیتی در قبال کنترل صحت امضاء کاربران و نمایندگان آنها را ندارد.

5- صحت مدارک: به صورت پیش فرض کاربر تایید می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده و آدرس ها و شماره تماس و… صحیح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پورتال کاربران می کوشد. “های هاست 24” (HiHost24.com) حق دارد هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته باشد، تصویر این اطلاعات را که در دفاتر اسناد رسمی قوه قضائیه برابر اصل شده است را از کاربر دریافت نماید. “های هاست 24” (HiHost24.com) حق دارد تا تکمیل اطلاعات صحیح و مستند نسبت به تعلیق سرویس اقدام نماید.

5- مالکیت: مالکیت سرویس و کلیه مسئولیت ها و حقوق مرتبط با آن، بر عهده کاربر و یا نماینده کاربر هر یک به تنهایی می باشد. همچنین اگر به درخواست کاربر و در راستای کاهش هزینه و یا بهبود کیفی خدمات نگهداری و تمدید، به جای مشخصات کاربر، مشخصات شرکت ارائه کننده خدمات “های هاست 24” (HiHost24.com)، در مشخصات سرویس ثبت شده باشد، مالکیت و کلیه حقوق و مسئولیت های قانونی بر عهده کاربر خواهد بود.

6- اقامتگاه: کاربر مکلف است در صورت تغییر محل اقامتگاه خود، آن را به طرف مقابل کتباً اعلام نماید. در غیر این صورت عذر عدم اطلاع از مفاد اطلاعیه ها، مکاتبات و یا اخطارها، قابل دفاع نمی باشد.

فصل 3 - نحوه ارتباط طرفین با یکدیگر

1- روش ارتباطی قابل استناد “های هاست 24” (HiHost24.com) با کاربر، آدرس ایمیل کاربر و پاسخ به تیکت های پورتال پشتیبانی که از طریق حساب کاربری وی در پورتال کاربران ثبت شده است، خواهد بود.

2- روش ارتباطی قابل استناد کاربر با “های هاست 24” (HiHost24.com)، ثبت تیکت در پورتال پشتیبانی با دریافت شماره پیگیری تیکت و یا ارسال نامه و دریافت رسید کتبی از “های هاست 24” (HiHost24.com) خواهد بود.

3- “های هاست 24” (HiHost24.com) مسئولیتی نسبت به تبعات و خسارات وارده به کاربری که اطلاعات تماس خود را تغییر داده و به اطلاع “های هاست 24” (HiHost24.com) نرسانده است، ندارد.

فصل 4 - تغییرات

تغییرات قوانین:

1- قوانین “های هاست 24” (HiHost24.com) مطابق و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین المللی ناظر بر سرویس های قابل ارائه “های هاست 24” (HiHost24.com) می باشد و این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند.

2- “های هاست 24” (HiHost24.com) حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آن را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می دارد.

3- نسخه قابل استناد این قوانین آخرین نسخه ای که در صفحه “قوانین و شرایط استفاده از خدمات” در وب سایت “های هاست 24” (HiHost24.com) موجود است، خواهد بود.

4- “های هاست 24” (HiHost24.com) مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و کاربر موظف است خود به صورت دوره ای، قوانین جدید را مطالعه نماید و تبعات سهل انگاری در این امر مستقیما بر عهده کاربر می باشد.

تغییرات تعرفه:

1- در صورت تغییر تعرفه درحین استفاده از سرویس، کاربر در صورت تمایل به ارتقاء در سرویس فعلی خود موظف به رعایت قیمت های جدید خواهد بود.

2- هزینه های کارشناسی نیروی فنی و یا سایر خدماتی که در هنگام استفاده از یک سرویس اولیه خریداری شده مورد نیاز واقع می گردد تابع تعرفه در روز درخواست جدید کاربر می باشد.

3- ارتقاﺀ سرویس میزبانی از یک سرویس به سرویس بالاتر انجام می گیرد و هزینه آن معادل تفاضل هزینه دو سرویس به نسبت روزهای باقیمانده از طول مدت سرویس می باشد که به صورت خودکار توسط پورتال کاربران محاسبه می گردد.

4- سرویس های کاربر، تنها در ابتدای دوره جدید و به درخواست کاربر در صورتی که امکانات و منابع استفاده شده توسط وی متناسب با بسته میزبانی مورد نظر باشد تنزل داده می شود.

5- تغییرات تعرفه از طریق وب سایت “های هاست 24” (HiHost24.com) منعکس شده و کاربر موظف به تبعیت از آن می باشد مگر اینکه پیش فاکتور مهلت داری در اختیار باشد که قبل از تغییرات تعرفه برای وی صادر گشته باشد.

تغییرات فنی:

1- “های هاست 24” (HiHost24.com) حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویس های ارائه شده دارد. در مورد تغییراتی که سرویس کاربر را تحت تاثیر قرار     می دهد “های هاست 24” (HiHost24.com) موظف است از یک ماه تا یک روز قبل از اعمال تغییرات، از طریق وب سایت “های هاست 24” (HiHost24.com)، پورتال کاربران یا پورتال پشتیبانی و یا ارسال خبرنامه به آدرس ایمیل کاربران اطلاع رسانی نموده و کاربر موظف است خود را با این تغییرات سازگار نماید.

2- هرگاه به دلیل موارد ضروری، “های هاست 24” (HiHost24.com) امکان اطلاع رسانی را از دست بدهد و یا فوریت های فنی وی را ناچار به این امر نماید مسئولیتی برای اطلاع رسانی زمان و نحوه تغییرات نخواهد داشت در ضمن کاربر به “های هاست 24” (HiHost24.com) وکالت می دهد تا در زمان مورد نیاز در جهت بهبود سطح کیفی سرویس، اقدام به انجام فعالیت های سخت افزاری و نرم افزاری روی سرورهای اختصاصی و سرویس های میزبانی آن نماید.

تغییرات مالکیت:

1- تغییرات مالکیت سرویس از طریق درخواست کتبی کاربر یا نماینده وی و یا ارسال ایمیل درخواست مذکور از طریق آدرس ایمیل موجود در حساب کاربری در پورتال کاربران انجام می گردد.

2- “های هاست 24” (HiHost24.com) در راستای حفظ حقوق کاربران خود حق دارد مدارک شناسایی متقاضی تغییر مالکیت را جهت احراز هویت وی و انطباق با مشخصات مالک سرویس دریافت دارد.

3- “های هاست 24” (HiHost24.com) می تواند تا زمانی که اطلاعات کافی در مورد موارد مشکوک پیدا نکرده است، اقدامی برای تغییر مالکیت یک سرویس صورت ندهد.

فصل 5 - تحویل خدمات

روش تحویل سرویس:

1- پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط کاربر و آماده تحویل شدن سرویس خریداری شده، مراتب از طریق ایمیل مندرج در پورتال کاربران و یا برگه ارائه سرویس، به کاربر اطلاع داده می شود. عدم دسترسی کاربر به آدرس ایمیل مانع تحویل سرویس نمی گردد.

2- کاربر در صورتی که در بازه زمانی “حداکثر زمان تحویل” ایمیل مذکور را دریافت ننماید، حداکثر می تواند تا 2 روز پس از پایان زمان تحویل مجاز، مراتب را به بخش فروش “های هاست 24” (HiHost24.com) اعلام نماید.

3- در صورت بروز شرایط ویژه فنی و یا محدودیت هایی که تحویل در زمان مقرر آن انجام نشود، “های هاست 24” (HiHost24.com) مجاز به افزایش زمان تحویل سرویس تا 2 برابر یا توافق با کاربر خواهد بود.

4- کاربر حق درخواست لغو سرویس خریداری شده و تحویل نشده را تا قبل از سپری شدن 2 برابر حداکثر زمان تحویل مجاز آن سرویس را نخواهد داشت. به عنوان مثال چنانچه زمان تحویل 7 روز باشد و در صورت عدم تحویل، کاربر تا 14 روز مجاز به انصراف از خرید و دریافت وجه پرداختی خود نمی باشد.

5- “های هاست 24” (HiHost24.com) مسئولیتی در قبال عدم استفاده کاربر از سرویس خریداری و تحویل شده، ندارد.

6- سرویس های مرتبط با دامنه ای که توسط “های هاست 24” (HiHost24.com) ثبت و یا تمدید نشده اند و نزد ثبت کننده دیگری می باشند در هنگام پرداخت فاکتور، تحویل شده فرض می گردند.

حداکثر زمان تحویل

1- حداکثر زمان تحویل برای سرویس های “های هاست 24” (HiHost24.com) که با عنایت به شرایط عمومی کشور و با فرض بدترین حالات ممکن است به شرح ذیل است:

  • سرویس میزبانی: بصورت آنلاین و آنی (درصورت بروز مشکل فنی تا دو روز کاری)
  • سرویس نمایندگی: یک روز کاری
  • سرویس ثبت دامنه های جهانی: بصورت آنلاین و آنی (درصورت بروز مشکل فنی تا دو روز کاری)
  • سرویس ثبت دامنه های ملی: بصورت آنلاین و آنی (درصورت بروز مشکل فنی تا یک روز کاری)
  • سرور اختصاصی: 7 روز کاری

2- در صورت عدم انجام سفارش در محدوده حداکثر زمان تعریف شده، کاربر موظف به اعلام کتبی با امضا ذیل نامه به بخش فروش “های هاست 24” (HiHost24.com) و دریافت رسید ارسال می باشد.

3- پس از ثبت دامنه و ارائه شناسه وکلمه عبورکنترل پنل آن به کاربر، “های هاست 24” (HiHost24.com) هیچ مسئولیتی نسبت به آن دامنه نخواهد داشت.

4- در مورد ثبت دامنه های ir که می بایست توسط پژوهشگاه دانش های بنیادی تایید و فعال گردد با توجه به اینکه به طور کلی “های هاست 24” (HiHost24.com) کنترلی در زمان تایید دامنه نداشته و همچنین به دلیل نقص در مدارک یا مشخصات ممکن است مدت زمان تایید دامنه به طول انجامد، زمان رزرو اولیه دامنه مبنای تحویل قرار می گیرد.

تطابق با سفارش:

1- در صورت وجود هرگونه مغایرت سرویس ارائه شده به کاربر با مشخصات سرویس، کاربر موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ فاکتور به “های هاست 24” (HiHost24.com) اعلام نماید.

2- “های هاست 24” (HiHost24.com) موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد در غیر اینصورت مسئولیت “های هاست 24” (HiHost24.com) صرفا محدود به اصلاح سرویس پس از تاریخ اعلام کاربر و فقط تا پایان زمان سرویس در فاکتور می باشد و زمان سرویس دهی افزایشی نخواهد یافت.

فصل 6 - امنیت و محرمانگی

1- به طور کلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیط ها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه “های هاست 24” (HiHost24.com) تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می نماید، با این حال از جانب احتیاط از کاربران می خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را نا امن فرض نمایند. “های هاست 24” (HiHost24.com) هیچگونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود نمی پذیرد.

2- “های هاست 24” (HiHost24.com) با تدابیر امنیتی خود مسئول حفظ امنیت پایه سرویس های خود می باشد.

3- “های هاست 24” (HiHost24.com) مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی از نرم افزارها،Application ها و یا برنامه های مورد استفاده کاربر مانند پورتال ها، سیستم های وبلاگ، مدیریت محتوا و… را ندارد.

4- “های هاست 24” (HiHost24.com) مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده ما بین کاربر و سرورهای خود ندارد.

5- “های هاست 24” (HiHost24.com) مسئولیتی نسبت به در اختیار گرفتن کلمه عبور سرویس های کاربر، توسط اشخاص ثالث ندارد.

6- “های هاست 24” (HiHost24.com) موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و نرم افزارهای موجود در سرویس کاربر می باشد و همچنین آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.

7- “های هاست 24” (HiHost24.com) تلاش خود را برای حصول بالاترین سطح امنیت ممکن برای حساب آنلاین کاربران انجام می دهد از این رو “های هاست 24” (HiHost24.com) نسبت به اموری که در حیطه مسئولیت کاربر از لحاظ نگهداری امنیت حساب خود می باشد مسئولیتی ندارد.

فصل 7 - قوانین ویژه دامنه

1- “های هاست 24” (HiHost24.com) متعهد می گردد نام دامنه ای را که کاربر انتخاب نموده به شرط آزاد بودن در اينترنت، و در قبال دريافت مبلغ تعيين شده ثبت نماید.

2- تاریخ مستند برای مدت ثبت دامنه، Whois های بین المللی می باشد و در خصوص دامنه های ir استعلام از ثبت کننده ir مستند خواهد بود.

3- کاربر متعهد می گردد، نام دامنه ای را که انتخاب می نماید با هیچ یک از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران مغایرت نداشته باشد و مسئوليت انتخاب نام مناسب براي دامنه بر عهده کاربر است. هرگونه پيامد ناشي از انتخاب نام هاي نامناسب، از قبيل تداخل نام هاي انتخاب شده با نام ساير شركت ها و موسسات و نيز نام هاي غير اخلاقي و غير قانوني بر عهده کاربر است. همچنين پس از ثبت دامنه براي کاربر، در قبال نحوه استفاده کاربر و محتوی سایت آن دامنه هيچگونه مسئوليتي بر عهده “های هاست 24” (HiHost24.com) نخواهد بود.

4- اگر در سفارش کاربر، دامنه ای باشد که ثبت کننده مرجع، آن را ثبت ننماید و یا در حین تکمیل مراحل ثبت، آن دامنه توسط شخص دیگری ثبت گردد و یا انتقال دامنه ای به “های هاست 24” (HiHost24.com) باشد که به هر دلیل انجام نگردد، “های هاست 24” (HiHost24.com) تنها موظف به بازگرداندن هزینه ثبت و یا انتقال آن دامنه به حساب کاربر در پورتال کاربران می باشد.

5- از آنجا که “های هاست 24” (HiHost24.com)، ثبت و تمدید و انتقال دامنه را برای کاربر به صورت نماینده واسطه انجام می دهد عدم پذیرش توسط ثبت کنندگان بین المللی و یا ثبت کننده ir نسبت به ثبت و یا تمدید دامنه به هر دلیل مسئولیتی را متوجه “های هاست 24” (HiHost24.com) نخواهد کرد.

6- کاربر موظف است قبل از ثبت دامنه نسبت به حقوق مالکیتی دامنه برای خود تحقیق لازم را به عمل آورده و “های هاست 24” (HiHost24.com) در صورت ادعای شخص ثالث صاحب حق، مورد تایید “های هاست 24” (HiHost24.com) و مراجع ذیصلاح ایرانی و بین المللی آن دامنه را مسدود نموده و به رای مراجع ذیصلاح ایرانی و یا قوانین بین المللی عمل می نماید.

7- “های هاست 24” (HiHost24.com) متعهد می گردد که مالکیت حقیقی و حقوقی دامنه ثبت شده متعلق به کاربر می باشد.

8- کاربر متعهد می گردد که دامنه انتخابی از طرف وی قطعی می باشد و در انتخاب آن با تمرکز و مشورت اقدام نموده است و از آن جا که پس از ثبت دامنه و پرداخت هزینه به هیچ وجه امکان لغو کردن و تغییر در حروف و کلمات وجود ندارد، لطفاً با دقت تمام انتخاب و ثبت نمایید، در غیر این صورت باید با پرداخت هزینه ای جداگانه اقدام به ثبت دامنه ای دیگر نمایید.

9- به دلیل پرداخت های دلار و یورو از طرف “های هاست 24” (HiHost24.com) برای ثبت دامنه چنانچه پس از ثبت سفارش، کاربر به هر دلیلی دامنه را نخواهد، مبالغ پرداختی به طرف خارجی به هیچ عنوان قابل فسخ و یا بازگشت نمی باشد.

10- در صورت درخواست انتقال یک دامنه به کنترل پنلی خارج از “های هاست 24” (HiHost24.com) از طریق پورتال کاربران، “های هاست 24” (HiHost24.com) حق ممانعت از تکمیل مراحل انتقال را ندارد. ولی “های هاست 24” (HiHost24.com) این حق را برای خود محفوظ می دارد که به دلایل امنیتی و حفظ اطلاعات کاربران خود، فقط از طریق درخواست کتبی و مستند و با هماهنگی انجام شود.

11- کاربر متعهد می گردد در حفاظت از کلیه اطلاعات امنیتی کنترل پنل دامنه خود کوشا باشد. در صورتی که به هر نحوی نام کاربری و رمز عبور در اختیار افراد غیر قرارگیرد “های هاست 24” (HiHost24.com) هیچگونه مسئولیتی در این خصوص بر عهده نخواهد داشت.

12- کاربر متعهد می گردد در صورت داشتن دامنه، DNS دامنه یا دامنه های خود را بر روی سرور “های هاست 24” (HiHost24.com) تنظیم نموده و کنترل پنل آن را به “های هاست 24” (HiHost24.com) منتقل نماید و برای انتقال می بایست حداقل مبلغ یکسال تمدید دامنه را بپردازد که بدیهی است به مدت اعتبار دامنه افزوده خواهد شد.

13- پس از انقضاء تاریخ اعتبار دامنه بطور اتوماتیک از دسترس خارج می گردد، لازم به ذکر است جهت تمدید، کاربر می بایست حداقل یک ماه قبل از تاریخ مذکور اقدام به پرداخت مبلغ تمدید به صورت کامل کند. بدیهی است که در بازه های زمانی مشخص به کاربر اطلاع رسانی خواهد شد و عدم پرداخت مبلغ تمدید، پس از اتمام تاریخ مذکور باعث آزاد شدن دامنه می گردد و کلیه پیگیری های مرتبط با تمدید دامنه و در صورت امکان تمدید، ممکن است دارای جریمه تاخیر نسبت به تعرفه عادی باشد که این جریمه مطابق با قوانین ICANN و ثبت کننده اصلی راساً بر عهده کاربر می باشد.

14- خسارت های ناشی از عدم پرداخت و یا دیرکرد در پرداخت هزینه تمدید، بر عهده کاربر بوده و خدمات پشتیبانی و رفع اشکال از “های هاست 24” (HiHost24.com) ساقط می گردد.

فصل 8 - قوانین ویژه میزبانی وب

1- “های هاست 24” (HiHost24.com) مسئولیتی در قبال تحویل داده های موجود در فضای میزبانی وب به کاربر نداشته و کاربر موظف به استفاده از FTP خواهد بود.

2- “های هاست 24” (HiHost24.com) مسئولیتی نسبت به بارگذاری اطلاعات Upload در فضای میزبانی کاربر و یا download اطلاعات وی به صورت رایگان ندارد.

3- “های هاست 24” (HiHost24.com) مسئولیتی نسبت به نصب نرم افزار برای کاربر به صورت رایگان ندارد.

4- “های هاست 24” (HiHost24.com) مسئولیتی در قبال تمدید دامنه هایی که تا 15 روز پیش از انقضا، تمدید نشده اند نخواهد داشت.

5- “های هاست 24” (HiHost24.com) تلاش خود را جهت راهنمایی کاربر در مسائل فنی می کند ولی کاربر خود مسئول است با اطلاعات فنی سرویس میزبانی وب آشنائی داشته و “های هاست 24” (HiHost24.com) مسئولیتی نسبت به آموزش نحوه بهره برداری صحیح از سرویس ندارد.

فصل 9 - قوانین ویژه اجاره سرور اختصاصی

1- “های هاست 24” (HiHost24.com) مسئولیتی در قبال پشتیبانی فنی سرور اختصاصی به کاربر نداشته و کاربر موظف به استفاده از روش ارتباط از راه دور یا Remote خواهد بود.

2- “های هاست 24” (HiHost24.com) تنها در صورت بروز مشکلاتی که موجب عدم دسترسی به سرور از راه دور می گردد مسئول پشتیبانی فنی سرور بوده و البته در صورتی که بروز مشکل به خاطر عملکرد نادرست کاربر باشد هزینه پشتیبانی طبق فاکتورهای IDC و سرویس “مدیریت سرور” از کاربر اخذ خواهد شد.

3- مالک تجهیزات و سخت افزار سرور اختصاصی، “های هاست 24” (HiHost24.com) می باشد و پرداخت هزینه اجاره سرور موجب بروز حقی برای کاربر نمی گردد.

4- در صورت بروز مشکل سخت افزاری که موجب عدم دسترسی به سرور شود، کاربر موظف به اعلام مورد به بخش پشتیبانی “های هاست 24” (HiHost24.com) بوده و “های هاست 24” (HiHost24.com) پس از اطلاع موظف به تعویض سخت افزار معیوب طی 7 روز کاری و به صورت رایگان خواهد بود.

فصل 10 - سایر قوانین خاص

1- کاربر موظف است سرویس هایی که نزد “های هاست 24” (HiHost24.com) تمدید می نماید را از نظر تمدید شدن کنترل نموده و در صورت عدم اعمال مراتب تمدید توسط “های هاست 24” (HiHost24.com)، حداکثر 7 روز تقویمی پس از زمان انقضاﺀ مراتب را کتبا به مقام مسئول و یا واحد شکایات ارسال نماید.

2- توافقات خاص تنها به صورت کتبی و با مهر و امضاﺀ مجاز “های هاست 24” (HiHost24.com) معتبر خواهد بود و توافقات با پرسنل به صورت کتبی یا شفاهی و یا به هر شکل دیگر از درجه اعتبار ساقط است.

3- کاربر موظف است تحویل، تطابق و اجرای صحیح سرویس خریداری شده را کنترل نماید.

4- “های هاست 24” (HiHost24.com) هیچ مسئولیتی برای بدست آوردن دامنه از دست رفته و یا اطلاعات حذف شده از روی سرورهای میزبانی پس از اتمام قرارداد نخواهد داشت.

5- مسئولیت اطلاع از زمان انقضا سرویس و کنترل آنها بر عهده کاربر می باشد لیکن “های هاست 24” (HiHost24.com)، انقضاء سرویس های کاربر را از 1 ماه قبل از طریق پست الکترونیک به وی یادآوری می نماید و عدم دسترسی کاربر به پورتال کاربران و یا پست الکترونیکی خود، مسئولیتی را برای “های هاست 24” (HiHost24.com) ایجاد نخواهد کرد.

6- وضعیت اعتبار، فهرست سرویس ها و پرداخت های کاربر در اکانت وی در پورتال کاربران قرار دارد و همواره وی می تواند برای آگاهی از وضعیت عملکرد خود از طریق شناسه و کلمه عبور خود به آن مراجعه نماید.

7- مدت زمان قطع سرویس ناشی از عدم پرداخت مطالبات “های هاست 24” (HiHost24.com)، بررسی جرائم و اعمال تشخیص کارشناسی به مدت زمان سرویس دهی افزوده نمی گردد.

8- امکان دریافت هرگونه سرویس هدیه پیش بینی شده در برخی از بسته های میزبانی تنها در هنگام خرید بسته وجود دارد و طی مدت قرارداد امکان رجوع به آن وجود نداشته و در صورت عدم استفاده هزینه آن به حساب کاربری کاربر واریز نمی شود.

فصل 11 - نسخه پشتیبان Backup

1- به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایل ها با خود کاربران بوده و همه کاربران و نمایندگان می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای “های هاست 24” (HiHost24.com) نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو پشتیبان هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و “های هاست 24” (HiHost24.com) در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

2- مسئولیت پشتیبان گرفتن در سرویس های سرورهای اختصاصی صرفا به عهده خود کاربر می باشد و “های هاست 24” (HiHost24.com) در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

3- “های هاست 24” (HiHost24.com) جهت امنیت بیشتر، از کلیه از فایل های کاربران بصورت هفتگی نسخه پشتیبان تهیه می کند. این نسخه پشتیبان حداکثر تا یک هفته نگهداری خواهد شد. نسخه پشتیبان از بانک اطلاعاتی به صورت روزانه گرفته می شود و یک هفته نگهداری خواهد شد. “های هاست 24” (HiHost24.com) نسبت به صحت و کارکرد صحیح این نسخه ها هیچگونه تعهدی ندارد.

4- تمام نسخه های پشتیبان بر روی محلی خارج از دسترسی کاربر نگهداری می شود.

5- “های هاست 24” (HiHost24.com) تعهدی نسبت به ارائه رایگان داده های موجود در آرشیوهای خود به کاربر ندارد.

6- هزینه Restore Backup به دلیل سهل انگاری کاربر در حفظ داده های خود به ازای هر گیگابایت حجم فایل زیپ پشتیبان 20/000 تومان خواهد بود.

7- “های هاست 24” (HiHost24.com) هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت نسخه پشتیبان و بروز بودن آنها را ندارد.

فصل 12 - شرایط و قوانین مالی

1- نحوه پرداخت در پورتال کاربران درج شده است. به طور عمومی کاربر موظف است مدارک پرداخت خود را تا پایان مدت سرویس نگهداری نماید.

2- کاربر موظف است پرداخت خود را به طور نقدی و یا در وجه حساب های اعلام شده در پورتال کاربران بپردازد. در شرایطی که “های هاست 24” (HiHost24.com) در راستای مساعدت با کاربر اقدام به پذیرش چک مدت دار در خصوص فاکتور وی نماید، با عدم وصول وجه چک، کاربر موظف است در روز سررسید فورا اقدام به واریز وجه به حساب های اعلام شده نماید و لاشه چک خود را دریافت نماید در غیر این صورت هزینه تاخیر در وصول اسناد، پیگیری های حقوقی، ایاب و ذهاب و سایر موارد نیز بر عهده کاربر خواهد بود ضمنا در این گونه موارد “های هاست 24” (HiHost24.com) حق دارد ضمن تعلیق سرویس، فاکتور خریداری که قسمتی از وجه آن در زمان مورد توافق وصول نشده را باطل نموده و خسارات وارده بر “های هاست 24” (HiHost24.com) و هزینه سرویس را از آن کسر نماید.

3- به دلیل محدودیت های نگهداری داده های حسابداری، فیش بانکی و یا حواله ای که برای افزایش اعتبار و یا پرداخت یک صورت حساب، تنها تا 6 ماه پس از واریز قابلیت استفاده را خواهد داشت.

4- “های هاست 24” (HiHost24.com)، حق تامین و وصول کلیه مطالبات و جرائم، سود تاخیر در پرداخت و سایر هزینه های خود از محل قطع موقت و یا دائم کلیه سرویس ها و اعتبارات کاربر نزد خود را خواهد داشت و در صورتیکه کاربر فورا به اخطار اعلام شده از سوی “های هاست 24” (HiHost24.com) توجه ننماید حق هر گونه اعتراض بعدی را از خود سلب می نماید لازم به ذکر است مدت قطعی سرویس ناشی ازعدم پرداخت مطالبات “های هاست 24” (HiHost24.com) به مدت سرویس دهی افزوده نخواهد شد و کلیه مسئولیت های ناشی از این نوع قطع سرویس برعهده کاربر می باشد.

5- در صورتیکه “های هاست 24” (HiHost24.com) تشخیص دهد هر یک از سرویس ها و یا کالای خریداری شده یک کاربر در زمان تحویل، با حجم بیشتر و یا با امکانات بهتر و یا زمان طولانی تر و یا هر مورد هزینه بر بالاتری از مشخصات مندرج در فاکتور مورد استفاده وی قرار گرفته و یا به هر دلیل کاربر به این حجم بیشتر و یا امکانات بهتر و منابع بیشتر و یا زمان طولانی تر دست پیدا کرده است، حق خواهد داشت مبلغ ما به تفاوت تعرفه ای آنرا از کاربر دریافت نماید، پرداخت این هزینه برای کاربر اجباری می باشد و “های هاست 24” (HiHost24.com) حق استیفا طلب خود را از نحوه دریافت بدهی های کاربر خواهد داشت.

6- “های هاست 24” (HiHost24.com) برای گسترش خدمات و افزایش سرویس دهی به کاربران خود در بازه های مختلف زمانی اقدام به انتشار و توزیع کوپن های خرید می نماید. لازم به ذکر است که “های هاست 24” (HiHost24.com) در پذیرش و یا عدم پذیرش این کوپن ها در بازه های تخفیف و ایام خاص مختار می باشد.

7- برای خرید یک سرویس میزبانی و یا یک بسته نرم افزاری امکان پذیرش بیش از یک کوپن وجود ندارد.

8- هیچ یک از کمک هزینه ها و خدمات مازاد بسته ها قابل تبدیل به ارزش ریالی و کسر از فاکتور نمی باشد.

9- در صورت عدم پرداخت صورتحساب سرویس های میزبانی وب، سرویس کاربر بدهکار برای مدت یکماه بصورت معلق در می آید و پس از یکماه در صورت عدم پرداخت صورتحساب مربوطه کلیه فایل ها و اطلاعات مربوطه حذف خواهد شد.

 

شرایط بازگشت پول

کلیه سرویس های میزبانی وب اشتراکی “های هاست 24” (HiHost24.com) دارای 7 روز ضمانت بازگشت پول می باشند. هیچ کدام از دیگر سرویس های ارائه شده توسط “های هاست 24” (HiHost24.com) دارای ضمانت بازگشت پول نبوده و عودت مبالغ دریافتی در قبال این سرویس ها به هیچ عنوان امکان پذیر نخواهد بود.

سرویس هایی که ضمانت برگشت پول ندارند عبارتند از:

1- کلیه هزینه های مربوط به خدمات دامنه (شامل ثبت، انتقال و تمدید دامنه)

2- سرویس های سرور اختصاصی و تجهیزات و خدمات جانبی مرتبط با آنها (مانند فایروال، مانیتورینگ، مدیریت سرور و…)

3- سرویس های میزبانی اختصاصی

4- ضمانت برگشت وجه تنها در هفته اول سرویس های جدید ارائه می شود. تمدید یا ارتقای هر سرویس شامل ضمانت برگشت وجه نمی شود.

5- پس از پایان مدت ضمانت برگشت وجه، هیچگونه درخواستی مبنی بر برگشت پول مسموع نخواهد بود.

6- درصورت درخواست بازگشت مبنی بر منصرف شدن (نه عدم رضایت) از سرویس در یک هفته اول سرویس، کارمزد و مالیات از مبلغ سرویس کسر خواهد گردید.

7- در صورت عدم کیفیت هزینه کامل برگشت داده خواهد شد و درصورت نظر شخصی کاربر، 40% مبلغ کسر می گردد.

8- برگشت پول با درخواست کتبی کاربر و اعلام شماره حساب با نام کاربر و از طریق پورتال کاربران “های هاست 24” (HiHost24.com) قابل انجام می باشد.

فصل 13 - انقضاء و تمدید خدمات

تاریخ تمدید یک سرویس منقضی شده، از زمان تاریخ انقضاء قبلی خواهد بود و در صورت عدم پرداخت پس از 7 روز 10% از مجموع فاکتور به عنوان جریمه دیرکرد به فاکتور اضافه می شود همچنین “های هاست 24” (HiHost24.com) مسئولیتی در قبال نگهداری و ارائه اطلاعات و داده های کاربر پس از تاریخ انقضا نخواهد داشت.

فصل 14 - محدوده استفاده از منابع

گروه های استفاده از منابع

 CPU, Disk Space , Traffic Data Transfer, Ram و…

“های هاست 24” (HiHost24.com) در تعرفه خود و یا در سایت این موارد را مشخص نموده و محدوده استفاده از منابع سرویس های “های هاست 24” (HiHost24.com) برای عموم سرویس ها در تعرفه درج شده است.

لیکن موارد زیر نیز باید در نظر باشند:

1- حداکثر CPU در میزبانی اشتراکی 1% در بازه زمانی 1 دقیقه

2- حداکثر Ram در میزبانی اشتراکی 30 مگابایت

3- حداکثر Data Transfer مجاز بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه

4- حد اکثر Disk Space مجاز بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه

5- حداکثر Bandwidth لحظه ای در میزبانی اشتراکی 512 کیلو بیت در ثانیه

6- ملاک تشخیص، گزارشات دیتا سنتر، نرم افزارهای کنترلی و واحد فنی “های هاست 24” (HiHost24.com) خواهد بود.

7- “های هاست 24” (HiHost24.com) در صورت تجاوز منابع سرویس کاربر از حدود تعیین شده، حق قطع سرویس بدون اخطار قبلی تا تعیین وضعیت را خواهد داشت و مراتب را به اطلاع کاربر خواهد رساند. در این صورت، “های هاست 24” (HiHost24.com) پس از ارتقا سرویس توسط کاربر و یا کاهش مصرف، اقدام به ارائه سرویس دهی خواهد نمود.

8- در صورتیکه کاربر در استفاده از برخی منابع که قابل اندازه گیری نیستند از حد استاندارد سرویس تجاوز نماید به تشخیص بخش فنی، “های هاست 24” (HiHost24.com) حق قطع سرویس تا تعیین تکلیف جدید را دارد.

9- عدم رفع دائمی مشکلاتی که باعث استفاده بیش از حد کاربر از منابع می شود، تخطی از شرایط استفاده از سرویس تلقی شده و سرویس وی ملغی خواهد گردید.

10- اسکریپت های خبرخوان اتوماتیک، شبکه اجتماعی، چت آنلاین، بازی آنلاین، پخش موسیقی و فیلم آنلاین ممنوع می باشد.

11- در صورتی که کاربر از اسکریپت های لیچ استفاده نموده و یا از هاست خریداری شده به عنوان آپلودسنتر و یا دانلود استفاده کند در اولین اخطار تا یک ماه پهنای باند به ده برابر فضا کاهش خواهد یافت و ملزم به پرداخت جریمه برابر یک ماه سرویس خود خواهد بود. در صورت تکرار دوم سرویس پهنای باند به میزان پانزده برابر فضای خریداری شده کاهش می یابد و برای خرید هر یک گیگا بایت ترافیک می بایست مبلغ 20/000 تومان تا پایان سرویس پرداخت نماید.

فصل 15 - مسئولیت کاربر

1- کاربر موظف است که کلیه قوانین “های هاست 24” (HiHost24.com) و جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، “های هاست 24” (HiHost24.com) حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی و دریافت خسارت از کاربر را دارد و کاربر موظف به جبران کلیه خسارات و هزینه وارده بر “های هاست 24” (HiHost24.com) می باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس و یا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به کاربر متخلف، پرداخت نخواهد شد.

2- کاربران مسئول عملکرد خود در رابطه با سرویس تهیه شده می باشند همچنین می بایست به حقوق سایر کاربران “های هاست 24” (HiHost24.com) احترام بگذارند. “های هاست 24” (HiHost24.com) حق تعلیق یا قطع دائم سرویس کاربران که به صورت خواسته یا ناخواسته موجب اختلال در سرویس سایر کاربران می گردد را برای خود محفوظ می دارد. ضمنا کاربر حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت.

3- به غیر از آن دسته از قوانین که مستقیما به نحوه استفاده از سرویس بر می گردد که با پایان سرویس به پایان می رسد. بندهای دیگر قوانین پا برجا بوده و کاربر همواره موظف به رعایت قوانین عمومی و حقوقی “های هاست 24” (HiHost24.com) خواهد بود.

4- کلیه مسئولیت های عدم استفاده صحیح از سرویس خریداری شده با کاربر می باشد و “های هاست 24” (HiHost24.com) تنها مسئول ارائه سرویس استاندارد و بر اساس تعهدات فنی اعلام شده در بسته های میزبانی خود می باشد.

5- کاربر می پذیرد كه مسئولیت كامل هرگونه اطلاعات، فایل، تصویر و نیز سایر مواردی كه درون سایت خود قرار می دهد، با کاربر می باشد و هیچگونه مسئولیتی در این زمینه متوجه “های هاست 24” (HiHost24.com) نمی باشد.

6- مسئولیت نگهداری از اطلاعات اختصاص داده شده به کاربر برای سفارش مورد نظر به عهده کاربر می باشد و در صورت پخش اطلاعات مورد نظر توسط کاربر به دیگر اشخاص، “های هاست 24” (HiHost24.com) هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات حاکی از آن ندارد.

7- کاربر متعهد می شود تا اطلاعات اختصاص داده شده به خود را بدون هماهنگی با “های هاست 24” (HiHost24.com)، به فرد دیگری منتقل نکند.

8- کاربر متعهد می گردد كه از ایجاد مزاحمت برای سایر كاربران اینترنت، اقدام به دستكاری و نفوذ به سایت های دیگران، هرگونه استفاده غیر قانونی از ایمیل خود و سایر موارد مشابه پرهیز نماید.

فصل 16 - گارانتی و پشتیبانی

1- “های هاست 24” (HiHost24.com) معادل 7 روز تقویمی از زمان خرید دارای گارانتی برگشت پول بدون شرط تنها برای سرویس میزبانی وب خود می باشد. و از این رو پس از این زمان، گارانتی به سرویس میزبانی کاربر تعلق نمی گیرد.

2- “های هاست 24” (HiHost24.com) تنها مسئولیت سرویس دهی در حوزه خرید را دارد. در خصوص اختلالات و موارد دیگر مانند ارتباط اینترنت کاربر و برنامه نویسی وب و نرم افزارها و مشکل دامنه ای که نزد دیگران ثبت شده است مسئولیتی متوجه “های هاست 24” (HiHost24.com) نمی باشد.

3- ملاک وجود اختلال در سرویس، گزارش واحد فنی و یک سایت Tracer معتبر که باید توسط “های هاست 24” (HiHost24.com) تائید شده باشد، خواهد بود.

4- زمان اختلال در سرویس کاربر در صورت درخواست کتبی وی با اعلام مدت اختلال و تائید واحد فنی در صورتی که میزان تجمعی آن از ابتدای دوره از 1% کل دوره بیشتر باشد به مدت سرویس افزوده می گردد.

5- ارائه خدمات پشتیبانی در “های هاست 24” (HiHost24.com) بر مبنای پورتال پشتیبانی و به صورت 7/24 می باشد. ضمنا به درخواست هایی که از طریق ایمیل، و یا تلفن اعلام گردد نیز رسیدگی می شود.

6- نحوه ارتباط مستند کاربر برای درخواست های گارانتی و پشتیبانی باید از طریق پورتال پشتیبانی باشدکه زمان دقیق ارسال درخواست، زمان دقیق رسیدگی و هویت خرید مشخص باشد.

7- عدم رضایت از خدمات بخش پشتیبانی و فنی می بایست به سرعت (ظرف 24 ساعت) از زمان وقوع به واحد شکایات از طریق پورتال پشتیبانی اعلام گردد.

8- سرویس ها و رویه عمومی “های هاست 24” (HiHost24.com) بر اساس استاندارد فنی بین المللی و مصالح “های هاست 24” (HiHost24.com) تعریف شده و برای کاربر خاص غیر قابل تفکیک و تغییر است و کاربر موظف است بررسی لازم خود را قبل از خرید سرویس بعمل آورده باشد.

9- “های هاست 24” (HiHost24.com) مسئولیتی در قبال عدم تطابق سرویس خریداری شده با نیاز کاربر ندارد.

10- “های هاست 24” (HiHost24.com) نسبت به نصب و عملیاتی شدن نرم افزارهایی را که مورد تائید بخش فنی نمی باشد مسئولیتی ندارد.

11- میزان مسئولیت “های هاست 24” (HiHost24.com) در مقابل حوادث ناخواسته و خسارات غیر مستقیم وارد بر کاربر در استفاده از سرویس و یا اطلاعات کاربر محدود به بند خسارات این قانون خواهد بود.

12- امکان نصب و تغییر نسخه، هیچ یک از نرم افزار، ابزار و بسته ها بر اساس درخواست کاربر و بر روی سرویس های میزبانی اشتراکی وجود ندارد.

13- “های هاست 24” (HiHost24.com) تلاش خود را جهت راهنمایی کاربر در مسائل فنی می کند ولی کاربر خود مسئول است با اطلاعات فنی سرویس میزبانی وب آشنایی داشته و “های هاست 24” (HiHost24.com) مسئولیتی نسبت به آموزش نحوه بهره برداری صحیح از سرویس ندارد.

فصل 17 - فعالیتهای غیر مجاز کاربر

تخطی از هر یک از شرایط درج شده در ذیل موجب تعلیق سرویس می شود. “های هاست 24” (HiHost24.com) تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد. “های هاست 24” (HiHost24.com) حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد. زمانی که “های هاست 24” (HiHost24.com) از تخطی یک کاربر از شرایط مندرج اطلاع پیدا می کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف سرویس کاربر به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی ها “های هاست 24” (HiHost24.com) بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود همچنین “های هاست 24” (HiHost24.com) در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران یا کشور محل قرارگیری سرورها خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد. “های هاست 24” (HiHost24.com) هیچگونه وجهی به کاربر متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقی مانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین کاربر متخلف مسئول جبران خسارت وارده به “های هاست 24” (HiHost24.com) خواهد بود.

لیستی از فعالیت های غیر مجاز در زیر آمده است، این لیست فقط به عنوان نمونه بوده و محدود به این لیست نخواهد بود:

1- استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حقوق معنوی موسوم به CopyRight داخلی و بین المللی.

2- نصب و یا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد.

3- ارسال یا اجرای فایل های اجرایی مانند و نه محدود به فایل هایی با پسوند (exe, com, bat, vbs)و…، و همچنین در صورت وجود این فایل ها بدون اخطار قبلی از فضای کاربر حذف می شود و با کاربر بر طبق قانون برخورد می گردد.

4- کاربر مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروس ها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی باشد.

5- استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس و سایر سرویس های دیگر “های هاست 24” (HiHost24.com) و سایر کاربران گردد.

6- وجود فایل های حاوی ویروس عمداً و یا سهواً در فضای سرویس مورد خریداری شده.

7- ارسال هرزنامه (Spam) عمداً و یا سهواً (ملاک، گزارش SpamCop.net یا سایت های مشابه، دیتاسنتر محل قرارگیری سرور و یا بررسی تیم فنی “های هاست 24” (HiHost24.com) می باشد) حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.

8- ارسال ایمیل بصورت گروهی و تعداد بالا (حداکثر ۱۰۰۰ ایمیل در روز و ۲۰ ایمیل در ۱۰ دقیقه مجاز می باشد به شرط آنکه کلیه گیرندگان ایمیل ها، خودشان درخواست دریافت ایمیل از کاربر را داشته (OPTION) و آدرس و توضیح نحوه لغو عضویت (Unsubscribe link) به زبان انگلیسی در متن ایمیل وجود داشته باشد.

9- گزارش فنی “های هاست 24” (HiHost24.com) و یا IDC که سرور میزبانی در آن می باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون “های هاست 24” (HiHost24.com).

10- عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (متن کامل فهرست مصاديق محتوای مجرمانه موضوع ماده 21 قانون جرايم رايانه اي).

11- انجام فعالیت هایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات “های هاست 24” (HiHost24.com) به کاربر و یا سایر کاربران گردد.

12- استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستم های اشخاص ثالث.

13- عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.

14- راه اندازی Mail Server Open Relay

15- انجام فعالیت IRC

16- استفاده از شبکه های اشتراک گذاری P2P

17- عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.

18- مختل كردن امنيت سيستم يا شبكه، در صورت بروز چنين مسائلي “های هاست 24” (HiHost24.com) حق پيگرد قانوني و شکايت از متخلف به مراجع قانوني را محفوظ مي دارد.

 

نمونه هايي از اختلال در امنيت سيستم يا شبكه شامل موارد ذيل مي شود:

1- دسترسي يا استفاده غير مجاز از داده های سيستم يا شبكه

2- هر گونه تلاش براي جستجو، اسكن يا آزمايش آسيب پذيري يك سيستم يا شبكه

3- مداخله در خدمات ارائه شده به هر كاربر، ميزبان يا شبكه

4- تلاش براي دسترسي به اطلاعات نامه هاي الكترونيكي

5- تلاش عامدانه براي پر كردن فضاي يك سيستم

6- تلاش براي تغيير و يا حذف اطلاعات وب سايت ها بدون مجوز از مالکان آنها

7- و…

فصل 18 - محتوا

سرویس های “های هاست 24” (HiHost24.com) می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است.

این مورد می تواند شامل موارد زیر باشد (البته محدود به موارد زیر نیست):

1- قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز

2- استفاده غیر مجاز از آرم، لوگو و یا علائم تجاری دیگران

3- راه اندازی VPN بر روی سرویس های دریافت شده از “های هاست 24” (HiHost24.com)

4- هرگونه تخلف از قانون جرایم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران

5- اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم شهر و کشور

6- انتشار اکاذیب علیه دیگران

7- کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود

8- سایت های فعال در زمینه HYIP و یا دارای سیستم هرمی

9- فروش یا تبلیغ هرگونه کالا یا خدمات غیر مجاز طبق قوانین جاری ایران و کشوری که سرورها در آن قرار دارد

10- سایت های مرتبط یا حامی گروه های شناخته شده تروریست بین المللی

11- استفاده از سرویس های “های هاست 24” (HiHost24.com) برای نگهداری، ارسال، نمایش، انتقال، تبلیغ یا هر عمل مشابه بر روی داده های مرتبط با مسائل جنسی به هر شکل

12- محتوای الحادی و مخالف موازین اسلامی

13- اهانت و هجو نسبت به مقامات، نهادها و سازمان های حکومتی و عمومی

14- مسئولیت محتوای درج شده در سرویس تامین شده کاربر و یا متصل به دامنه خریداری شده از “های هاست 24” (HiHost24.com) تماما بر عهده کاربر است. این مسئولیت شامل موارد تخلف عمد و سهو و یا مواردی که توسط اشخاص ثالث نیز انجام می پذیرد خواهد بود.

15- در صورت عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جبران کلیه خسارات و هزینه های مادی و معنوی کلی و جزئی وارد بر “های هاست 24” (HiHost24.com) در پاسخگوئی به مراجع ذیصلاح بر عهده کاربر خواهد بود.

16- سایت هایی که محتویات آنها خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران (فروش غیرمجاز وی پی ان، موزیک، فیلم و…) قابل میزبانی نیستند و بدون اخطار مسدود خواهند شد.

17- وب سایت “های هاست 24” (HiHost24.com) دارای برخی لینک ها به دیگر سایت ها است، بدیهی است “های هاست 24” (HiHost24.com) مسئولیتی در قبال محتوا یا شرایط حفظ اطلاعات مشترک در این سایت ها ندارد.

18- “های هاست 24” (HiHost24.com) برطبق قانون موظف است در صورت برخورد با موارد مجرمانه نسبت به انسداد سرویس ها و اقامه دعوا و ارائه اطلاعات کاربر که محتوای مجرمانه در سرویس خود و یا در سرویس متصل به دامنه خود را دارد به مراجع قضائی اقدام نماید.

فصل 19 - رویه حفاظت

1- “های هاست 24” (HiHost24.com) درقبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی کاربر مسئول بوده و حق استفاده و ارائه به اشخاص ثالث و یا استفاده تبلیغاتی را ندارد و تنها در صورت دریافت حکم از مرجع قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.

2- اطلاعات مندرج در Whois دامنه به دلیل قابل رویت بودن برای عموم از این قاعده مستثنی می باشد.

فصل 20 - خسارت و رفع مسئولیت

1- خدمات “های هاست 24” (HiHost24.com) به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز کاربر بودن، بی عیب بودن، عدم قطعی، امنیت و… ارائه نمی شود. همه ضمانت های کتبی و شفاهی در مورد سرویس های “های هاست 24” (HiHost24.com) که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار می باشند. “های هاست 24” (HiHost24.com) هیچگونه خسارتی بابت عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد. “های هاست 24” (HiHost24.com) تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن داده ها روی سرور) نخواهد بود.

2- سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به کاربر برای هریک از انواع سرویس ها حداکثر معادل هزینه پرداختی آن سرویس توسط کاربر بوده و “های هاست 24” (HiHost24.com) هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

فصل 21 - شرایط و تعهدات

کلیه کاربران سرویس های “های هاست 24” (HiHost24.com) و کلیه اشخاص پس از تهیه هر یک از سرویس های “های هاست 24” (HiHost24.com)، موظف به رعایت کامل شرایط سرویس “های هاست 24” (HiHost24.com) می باشند. ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق سایر کاربران اینترنت و تطابق با قوانین حاکم بر محیط سرویس دهندگانی است که “های هاست 24” (HiHost24.com) از سرویس آنها استفاده می کند. این شرایط جامع و کامل نبوده و “های هاست 24” (HiHost24.com) حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آن را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وب سایت “های هاست 24” (HiHost24.com) برای خود محفوظ می دارد. هرگونه شکایت و گزارش در مورد تخطی کاربران از این شرایط می بایست از طریق ایمیل به صورت کتبی به “های هاست 24” (HiHost24.com) اعلام گردد.

فصل 22 - موارد اضطراری

در موارد فورس ماژور و بروز شرایط اضطراری طبق تعاریف سازمان برنامه و بودجه مانند: جنگ، اعتصاب های عمومی، شیوع بیماری های واگیردار، زلزله، سیل و طغیان های غیر عادی، خشکسالی های بی سابقه و همچنین آتش سوزی های دامنه دار، طوفان و حوادث مشابه که به هر نحوی باعث عدم ارائه خدمات از سوی مراکز سرویس دهنده اینترنت و زیرساخت های مربوطه هستند (آسيب ديدگي ماهواره مخابراتي)، اشكالات خطوط مخابراتي، قوانين جديد محدود كننده داخلی يا خارجی، دستورالعمل های دولتی و همچنین تحریم های بین المللی علیه جمهوری اسلامی ایران که پیمانکار هیچگونه اختیار عملی در مورد آن را ندارد، هیچگونه مسئولیتی متوجه پیمانکار یا “های هاست 24” (HiHost24.com) نخواهد بود و کارفرما با امضاء این قرارداد آن را می پذیرد و هیچگونه ادعایی در این خصوص ندارد.

فصل 23 - پذیرش قوانین

1- با عضویت در سایت “های هاست 24” (HiHost24.com) و پرداخت مبلغ فاکتور، کاربر قوانین “های هاست 24” (HiHost24.com) را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از کاربر وجود ندارد.

2- کاربر متعهد می شود مطابق مواد 10 و 190 قانون مدني و با مطالعه دقيق و رضايت كامل و دركمال اختيار و بدون اجبار و اكراه، کلیه قوانین را پذیرفته است.

فصل 24 - مرجع قضاوت

1- در صورت بروز اختلاف بین طرفین قرارداد، جهت رفع اختلاف، کاربر ابتدا باید نسبت به اعلام موضوع به واحد روابط عمومی و یا دفتر مدیریت “های هاست 24” (HiHost24.com) اقدام نموده و رسید کتبی دریافت کند، تا موضوع مورد رسیدگی قرار گیرد.

2- در صورتی که توافقی در مذاکرات در مدت 15 روز کاری حاصل نشد، کاربر می تواند با مراجعه به شورای انتظامی سازمان نظام صنفی مراجعه نموده تا موضوع را مورد رسیدگی قرار دهد.

3- کاربر نظر این شورا را به عنوان حکم مرضی الطرفین پذیرفته و حق شکایت و یا درخواست حکم به سایر مراجع را نخواهد داشت.

فصل 25 - سلب اختیار

عدم اجرای بخشی از شرایط و قوانین “های هاست 24” (HiHost24.com) نسبت به کاربر یا دیگران به منزله سلب حق اجرای قوانین از “های هاست 24” (HiHost24.com) نمی باشد.