ایران، تهران، خیابان شهید بهشتی
+98 (21) 88 85 26 93 - 6

معرفی دیتا سنتر

معرفی دیتا سنتر

دیتا سنترها از اهمیت خاصی در “های هاست 24” (HiHost24.com) برخوردارند. از آنجا که حفظ اطلاعات مشتریان مهمترین ماموریت ما می باشد، در انتخاب مکان مناسب برای نگهداری از سرورها خیلی محتاط عمل می کنیم. در حال حاضر چند قرارداد همکاری مجزا برای نگهداری سرورهای خود در دیتا سنترهای معتبر در آلمان، فرانسه، انگلستان، کانادا و آمریکا داریم.

دیتا سنتر آلمان

شرکت Hetzner یکی از بزرگترین ارائه کنندگان خدمات میزبانی و دیتا سنتر در اروپا می باشد، این شرکت از سال ۱۹۹۷ کار خود را آغاز کرده و در حال حاضر نزدیک به ۱۵ دیتا سنتر در آلمان تاسیس نموده است. بستر ارتباطی پایدار و نرخ خدمات مناسب، دو مزیت مهم خدمات این شرکت می باشد.

دیتا سنتر فرانسه

شرکت OVH در سال ۱۹۹۹ شروع به فعالیت کرده است و اکنون بزرگترین شرکت ارائه خدمات اینترنت در اروپا و سومین شرکت بزرگ خدمات دیتا سنتر در جهان به شمار می‌رود. بیش از ۴۰۰ هزار مشتری و ۴۵۰ هزار سرور در چندین دیتا سنتر مختلف OVH نگهداری می‌شوند.

دیتا سنتر انگلستان

Datacentre UK از ارائه دهندگان متخصص انرژی کارآمد مرکز داده ها و راه حل های زیر ساخت های فیزیکی در سراسر انگلستان، اروپا و شرق میانه است. کارشناسان با دستیابی به بهینه سازی عملکرد محیط زیست فناوری گام مهمی برداشته اند. Datacentre UK قدرت و راه حل های خنک کننده برای مراکز داده، اتاق کامپیوتر و اتاق های سرور با هر اندازه را با یو پی اس (UPS) حفاظت از قدرت برق، راه حل های خنک کننده، نظارت بر محیط زیست و آخرین مدیریت زیرساخت مرکز داده (DCIM) را فراهم می کند.

دیتا سنتر کانادا

دیتا سنتر iWeb در کنار یک اتصال شبکه پایدار از قیمت بسیار مناسبی در سرویس دهی برخودار است. یکی از بزرگترین دیتا سنترهای کشور کانادا iWeb بوده و با بیش از ۱۵۰ پرسنل دارای ۳ دیتا سنتر در کشور کانادا می‌باشد.

دیتا سنتر آمریکا

XLHost یک سازمان خصوصی به عنوان شرکت مادر از (eNET Inc.)XLHost  است و با فراهم آوردن امکان دسترسی به اینترنت با کیفیت و خدمات میزبانی وب از سال1993 فعالیت خود را شروع کرده است. یکی از اولین سرورهای اختصاصی و میزبانی وب در جهان است. شرکت ENET از اولین بنیان گذاران امکان دسترسی و تنظیم مجدد از راه دور را پایه گذاری نموده و از یک ارائه دهنده خدمات اینترنت محلی درسال 1990 به یک رهبر اینترنت منطقه ای تبدیل شده و همواره در خط مقدم ساخت فن آوری های جدید در دسترس مشتریان و شرکای آن مانده است.

دیتا سنتر آمریکا

INAP پیشرو در ارائه سرویس های ابری اختصاصی میزبانی، مدیریت میزبانی وب، و زیرساخت است و به عنوان یک سرویس برای کسب و کار و درآمد در سراسر جهان می باشد. با گرد هم آوردن ترکیبی منحصر به فرد از فن آوری های پیشرفته سازمانی، از فروشندگان پیشرو در صنعت و اتوماسیون اختصاصی است و برنده جوایز مهمی برای ارائه یک زیرساخت سفارشی می باشد که در دسترس همگان بوده و بر اساس تقاضای مشتریان است.